Örnek sayfası

<H1> font Lato Bold, bu kadar büyük olsun

<p>, <li>, <a> vs. Open Sans 17 pt line spacing 1.8.

  • Ahmet sitede bunun gibi bir görünümü isterim. Fontlar Lato Bold ve Open Sans.

Headingler bu boylar gibi, punto veya em veya nasıl yapıyorsun.

Alttaki Slightly theme yazısı olmasın.

Bazı sayfalarda cover image kullandım, örnek https://zoebarnetteditor.com/blog-and-content-editing/ . Genişliği tam, güzel. Fakat yüksekliği biraz fazla, neredeyse ekran dolu. Cover image yüksekliğini biraz azaltabilir misin? Mesela bu kadar gibi yeter: https://janebadger.com .

Blog sayfasında Freelance Editor yazısı var, nereden geldiğini bilemedim. Blog yazılırsa yeterli.

H2 Lato Bold bu kadar büyük olsun

Bu yazılar, müşterilerimin yorumları. Quote tagı kullandım. Arka plan rengini değiştirmek isterim, çok hafif gri olsun. Yani Open Sans 17pt font ile ama çok hafif gri rengi bir kutusunda. https://annhandley.com/books/ Bu sayfada örnekler var, onların grisi.

Quote’tan sonra hiç boşluk yok şu anda, çirkin. Ekleyebilir misin?

Zoe edited my writing without editing out my voice: the result was definitely my work but with better flow and better articulation of what I wanted to communicate. I wouldn’t hesitate to work with her again.

Zeynep D., Psychologist

Benim istediğim bu kadar. Başka önerilerin varsa söyle. Google Analytics’i oluşturmak için çok uğraştım ama sanki şimdi çalışıyor, bilgileri görüyorum. Zaten trafik sıfır ama olsun. Bu site sadece kartvizit olarak hazırlıyorum. Biri beni Google’da ararsa bulsunlar, o kadar.

Çok teşekkürler.